Türk Hamamı ile Doğal Temizlik

0 Comment
1 min read
Share

My One spa & masaj merkezimizin sunduğu bir diğer hizmet olan Türk hamamı, sizin ve sevdiklerinizin harika bir etkinlik planı için hizmete açılmıştır. Türk gelenek ve göreneklerinin önemli bir parçası olan Türk hamamın da kese, köpük, jakuzi, buhar odası ve dinlenme odaları ile doğal temizliği suyun tazeliğiyle buluşturuyoruz.

Çankaya spa masaj merkezimizde önce harika bir masaj deneyimi, ardından sauna veya buhar odasının keyfini çıkarabilir, son olarak da Türk hamamını ziyaret ederek, tüm vücudunuzu ve zihninizi dinlendirebilirsiniz.

Sudan gelen güzelliği temsil eden Türk hamamında, dinamiklik kazanarak, hem temizlenmenin hem de yüksek enerjinin sahibi olabilirsiniz.

My One Spa & Masaj İle Kendinizi Ödüllendirmenin Tam Sırası

Kendinizi biraz şımartmak ve zindelik kazanmak için ultra lüks hamam keyfinden, birbirinden etkili masaj çeşitlerimizden faydalanmak için hemen bizleri arayabilir ve yerinizi ayırtabilirsiniz.

Deneyimli ve profesyonel terapist kadromuz, güler yüzlü hizmetimiz ile sizlere ferahlığın ve tazeliğin kapılarını açıyoruz. Ankara spa masaj salonumuzda sağladığımız tüm hizmetler yüksek kalite de ve eğitimli terapistlerimiz ile gerçekleşmektedir.

Türk hamamında, köpük masajı yaptırabilir, dinlenme odalarında tüm yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Konuklarımıza sağladığımız imkanlar ile Çankaya masaj sektöründe öncülüğün haklı gururunu yaşarken, mutlu müşterilere sahip olmanın da mutluluğunu yaşıyoruz.

Sosyal etkinliklerinizin vazgeçilmezi olan Hamam için bizlerden randevu alarak, kendinize özel bir gün armağan edebilirsiniz. Dilerseniz önce harika bir masaj deneyimi, ardından sauna ve son olarak suyun şifasıyla hamam keyfini sürebilirsiniz.

Köpük Masajı, kese ve Jakuzi ile Bedeninizi Dinlendirin

Tüm vücudunuzu dinlendirmek, zihninizi hafifletmek ve rahatlatmak için My one spa & masaj merkezi hizmet çeşitleriyle sizlerin yanındadır.

Selülit masajı, derin doku masajı, mix masaj, refleksoloji masajı, manuel terapi, medikal masaj, spor masajı, kupa masajı, aroma terapi masajı, Thai masajı, sıcak yağ masajı ve klasik masajlarımızdan dilediğinizi seçebilir, muhteşem bir gün için Ankara My one spa masaj merkezini tercih edebilirsiniz.

Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmek, stresten uzaklaşarak kendinize vakit ayırmak istiyorsanız mutlaka bizi arayın. Spa masaj merkezimiz bay ve bayanlara özel alanlar tasarlayarak harika bir gün geçirmeniz için hizmetlerini sürdürmektedir.

Share

thai tay masajı

Thai Aroma Masajı ( Tayland Masajı )

Thai aroma masajı Tayland masajı olarak da bilinen en popüler...

ankara-spa-görsel

Spor Masajı İle Zinde Kalın

Tüm sporcuların sık sık kullandığı spor masajı, spor öncesi, spor...