Thai Masajı
 Per:
 Price:

Thai Masajı

Thai masajı, açma ve germe işlemlerinin uygulandığı bir terapi yöntemidir. Diğer bir ismi Tayland Masajı olan thai masajı, günümüze Tayland’dan gelmektedir. Şifa verici ve tedavi edici özelliği ile ünlenen thai masajı, My one spa & masaj merkezimizde profesyonel şekilde uygulanmaktadır.

Tembel yogası olarak da bilinen thai masajında aromatik yağ esansları ve losyonlar kullanılmamaktadır. Özel keten thai kıyafeti yada kendi giysisiyle uygulanan masaj tekniğinde, vücut esnetilir, gerilir ve açılır.

Bu sayede tüm vücuda hâkimiyet kurularak doğal şekilde tedavi etmek amaçlanır. Ağrı kesici etkisi ile popülarite kazanan thai masajı, vücudun enerji mekanizmasını yönetir. Vücudun dış bölgesinden iç organlarına kadar temas edilen thai masajı, tekrar dış bölgeye ulaşarak sonlandırılır.

Birçok değişik pozisyonda uygulanabilen thai masajı, kolların ve bacakların gerilmesi, sırt ve boynun esnetilmesi ile gerçekleşir. Germe ve çekme işlemleri vücudun rahatlamasını ve gevşemesini sağlar.

 Thai Masajın Teknikleri Nelerdir?

Kişilerde meydana gelen en sık semptomlar kas, eklem ve kramp ağrılarıdır. Sırt ağrıları, boyun tutulmaları, bacak ve romatizma ağrıları yaşam kalitesini düşürmekte ve hareket kısıtlamasına neden olmaktadır.

Thai masaj terapisi bu semptomların giderilmesinde son derece etkilidir. Kendine özgü teknik ve prensipleri bulunan thai masajı, çeşitli yağlar kullanılmadan ve hareketsiz şekilde durmadan uygulanabilen nadir masaj stillerinden birisidir.

Vücudunuzun gerilmesi, esnetilerek rahatlatılması, kemiklerinizin açılması gibi özellikleri olan thai masajı meditasyon içerikli yöntemlerle harmanlanarak uygulanmaktadır.  Uzman terapistlerimiz sizlere thai masaj tekniklerini uygularken, vücudunuzun dinlendiğini ve kaslarınızın gevşediğini daha ilk dakikalarda fark edeceksiniz.

Çankaya spa masaj merkezimizde yorgunluğunuzu atmak, stresinizi azaltmak ve direnç kazanmak için geniş masaj hizmetlerimizle sizleri beklemekteyiz. Etkili bir deneyim için My one spa masaj merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Thai Masajın Vücuda ve Zihne Etkileri Nelerdir?

 • Dokuları rahatlatır
 • Kan dolaşımını hızlandırır
 • Kan oksijen miktarını arttırır
 • Enerji sağlar
 • Kas ve eklemleri açar
 • Krampları, spazmı ve tutulmaları açar
 • İskelet sistemindeki ağrıları giderir
 • Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir
 • Zihinsel rahatlama sağlar
 • Uyku kalitenizi arttırır
 • Baş ağrılarını azaltır
 • Boyun ve sırt gibi kronik ağrılara etki eder
 • Gereksiz toksinleri vücuttan atar
 • Sinir ve sindirim sistemine iyi gelir

Vücudun yenilenmesi, ağrılarında kurtulması ve yaşam kalite, konforunu arttıran thai masaj terapisi, hem fizyolojik hem de psikolojik olarak oldukça faydalıdır.

Yoğun iş temposu, zorlu hayat şartları ve fiziksel yorgunluklar yaşam kalitenizi olumsuz yönde etkilediğinde biraz olsun dinlenmek, huzurlu ve sakin bir atmosferde bulunmak için kendinize ödül olarak sunabileceğiniz masaj hizmetlerimiz ile Çankaya masaj merkezimizde deneyimli kadromuz ile sizlere eşlik ediyoruz.

Alanında eğitimli ve titiz çalışma prensibine sahip terapistlerimiz ile kupa masajı, refleksoloji masajı, aroma terapi masajı ve derin doku masajı gibi oldukça geniş masaj uygulamalarımız ile profesyonel şekilde hizmet sağlamaktayız. Ayrıca Türk hamamı, güzellik ve bakım alanlarında da sağladığımız hizmet ile Ankara spa & masaj merkezimizde sizleri de misafir etmek istiyoruz.

İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak, randevu talep edebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.