Sıcak Yağ Masajı
 Per:
 Price:

Sıcak Yağ Masajı

Bali, Tayland ve Hindistan’dan günümüze uzanan en popüler masaj uygulamasından birisi de Sıcak Yağ Masajıdır. Tedavi edici özelliği ve şifa verici bitkilerden elde edilen yağların kullanıldığı sıcak yağ masajı için My one spa  & masaj merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Şifalı bitki özlerinden elde edilen yağ esanslarının kullanıldığı sıcak yağ masajı vücut dokusuna doğrudan etki eder. Cilde direk olarak nüfuz eden sıcak bitkisel yağlar, rahatlama ve gevşeme sağlatırken aynı zamanda sorunlu bölgeleri de tedavi eder.

Hindistancevizi özü, badem ve susam yağı sıcak yağ masajında en sık kullanılan bitkisel ürünlerdir. Bu ürünler doğal ve organiktir. Doğrudan cilde temas ettiğinde içerisindeki tedavi edici özellikler etki göstermeye başlar.

Vücut ısısını arttıran sıcak yağ masajı, cildi arındırır ve gözenekleri açar. Kasları gevşetirken, ağrıların giderilmesini sağlar. Tüm enerji kanallarına ulaşan bitkisel yağlar, negatif enerjiyi vücuttan atar.

Vücudun dinamizm kazanması ve sağlıklı formuna kavuşması için çok etkili bir masaj stilidir. Tüm eklem ve kaslara ulaşarak, mükemmel bir masaj deneyimi sunar.

Fizyolojik etkilerinin yanı sıra psikolojik etkileri de oldukça fazladır. Ruhunuzu dinlendiren sıcak yağ masajı, zihinsel stresi ortadan kaldırarak, huzurlu ve sakin olmanıza destek olur. Harika bir masaj deneyimi için Çankaya spa masaj merkezimizden hemen randevu alabilirsiniz.

Sıcak Yağ Masajının Faydaları

  • Cildi güzelleştirir, sıkılaştırır
  • Tüm kas ve eklem ağrılarını giderir
  • Lenf drajeni geliştirir
  • Zihinsel yorgunluğu atar
  • Sinir sistemine nüfuz eden yağlar sayesinde gevşeme ve rahatlama sağlar
  • Dokuları onarır
  • Romatizma ağrılarında etkilidir
  • Dinç ve zinde bir vücuda ulaştırır
  • Cildi canlandırır, gözenekleri açarak cildin hava almasını sağlar
  • Elektro manyetik alanlara nüfuz ederek, negatif elektriği atar ve pozitif elektriğin yayılımını sağlar

My one spa & masaj merkezimizde profesyonel olarak uygulanan sıcak yağ masajı, yaşam kalitenizi arttırmanız ve harika bir deneyim yaşamanız için sizlere sunulmaktadır.

Kendinizi ödüllendirmek ve daha enerjik bir şekilde hayata devam etmek için sıcak yap masajı doğru tercihiniz olacaktır. Uzman terapistlerimiz sizlere sıcak yağ masajı, thai aroma masajı, isveç masajı ve tüm diğer masaj çeşitlerimiz için kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Hem tedavi olmak, vücudunuzun ağrıyan bölgelerini iyileştirmek, kronik ağrılardan kurtulmak hem de zihinsel rahatlama ve gevşeme sağlamak için sıcak yağ masajını uygulatabilirsiniz.

Sıcak yağ masajında kullanılan bitkisel özler tamamen doğal olmakla beraber her biri ayrı ayrı etkiler göstermektedir. Vücudunuzun ihtiyacı olan şifayı ona vermek için gerekli olan özel yağlarımız, ısıtıldığında muhteşem kokusuyla ruhunuzu da dinlendirecektir.

Ankara Çankaya bölgesinde spa masaj hizmeti sunan merkezimiz titiz, güvenilir ve eğitimli terapistlerimiz ile istihdam sağlamaya devam etmektedir. Sizler de kendinizi ödüllendirmek, kısa bir mola vererek zihninizi temizlemek için bizlerle iletişime geçebilir, tüm masaj hizmetlerimizden profesyonel şekilde faydalanabilirsiniz. Sıcak yağ masaj terapisi ile kendinizi yenilemenin tam zamanı.