AromaTerapi Masajı
 Per:
 Price:

Aroma Terapi Masajı

Şifalı bitki özlerinden elde edilen yağların kullanıldığı masaj türlerinden biri olan aroma terapi masajı, son yılların en popüler masaj uygulamalarından bir tanesidir. Aroma terapi masajının etkisi kullanılan bitkilerin şifa verici olması ve masaj ile bütünleşerek kişiye ideal bir etki sağlamasıdır.

Birçok olumsuz faktörle baş edebilen masaj uygulaması, özellikle son yıllarda tedavi ediciliği kanıtlanarak insanlara doktorlar tarafından da tavsiye edilmektedir. Zihinsel ve bedensel terapi için aroma terapi masajını tercih edebilirsiniz.

Dinamizm ve enerjik olarak yaşam kalitenizi arttırabileceğiniz aroma terapi masajı uygulamasını Ankara My One spa & Masaj merkezimizde deneyimli terapistlerimiz eşliğinde uygulatabilirsiniz.

Aroma Terapi Masajının Etkileri Nelerdir?

Tüm masaj çeşitlerinin farklı teknikleri ve farklı etkileri bulunmaktadır. Güçlü fayda sağlayıcı aroma terapi masajının da kendine özgü kavramları ve fiziksel etkileri bulunmaktadır. Aroma terapi masajının nasıl uygulandığına geçmeden önce, sağladığı etki ve faydaları inceleyelim.

Vücudun ısısını arttırarak kan dolaşımının hızlanmasını sağlar
Hızlanan kan dolaşımı ile birlikte tüm vücut istediği kan akışına sahip olur
Aynı orantı da kalp hızı yavaşlar
Kullanılan bitkisel özler sayesinde cilt kendini keşfeder, tazelenir ve yenilenir
Daha pürüzsüz ve canlı bir tene sahip olursunuz
Eklem, kas ve yumuşak dokuya nüfuz ederek ağrılarınızı yok eder
Kronik sırt ağrısı ve boyun ağrısını giderir
Kasları gevşetir ve spazm, tutulma, krampları engeller
Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir
Aromatik yağ esansları sizi sakinleştirerek, zihinsel stresi azaltır ve huzur sağlar
Bu nedenle depresyon ve uykusuzluk gibi sorunlarınızı yenmenize destek olur
Vücudun enerji kanallarına ulaşan aromatik yağlar, dengeli bir enerji hattı oluşturarak vücut merkezlerini uyarır
Dengelenen enerji akışı ile birlikte kendinizi daha keyifli ve huzurlu hissetmenizi sağlar

Fiziksel ve zihinsel birçok faydası olan aroma terapi masajı için My One Spa ve Masaj merkezimizi ziyaret edebilir yada iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak online randevu oluşturabilirsiniz.

Aroma terapi masajı, vücudunuza direnç ve güç katarken, ruhunuzu ve zihninizi de dinlendirmeye yarar. Stresten uzaklaşarak biraz olsun dinlenmek, gevşemek ve rahatlamak için aroma terapi masajını tercih edebilirsiniz.

Aroma Terapi Masajı Teknikleri Nelerdir?

Aroma terapi masajının kendine has teknikleri bulunmaktadır. En önemli özelliği masajın aroma yağ esanslarından yararlanılarak uygulanmasıdır. Birçok şifalı bitkinin konsantre edilerek elde edilmesi ve her bölge için ayrı ayrı etkilere sahip bu bitki özlerinin harmanlanması masajın önemli özelliklerindendir.

Okaliptüs, sardunya yağı, lavanta yağı, çam yağı, papatya yağı ve hint defnesi aromatik yağlardan bazılarıdır. Her birinin farklı bir etkisi bulunmaktadır. Ancak hepsi de ruhunuzu dinlendirici özelliklere sahiptir.

Aroma terapi masajı, oldukça düşük tempoda yapılan ancak etkili basıncın uygulandığı bir yöntemdir. Vücut ağrılarınızı yok edecek yeterlilikte bir basınç ve cildinize nüfuz eden aroma yağları sizi mental ve fiziksel bir hazza ulaştıracak.

Tedavi edici özelliği sadece bedensel değil aynı zaman da zihinsel olarak da etkisini gösterecektir. Dinlendirici ve hafifletici etkisi ise kendinizi yenilemeniz ve huzurlu hissetmeniz için harika bir deneyim sunacaktır.

My One Masaj & spa merkezimiz de deneyimli terapistlerimiz aroma terapi masajı için sizleri beklemekte. 60 dakikalık seans olarak uygulanan aroma terapi masajı için My One masajı tercih edebilirsiniz.

Aroma terapi masajı, daha sağlıklı, daha zinde, daha enerjik ve daha huzurlu olmanız için ideal bir çözümdür. Sizlere profesyonel şekilde aroma masaj terapisi uygulayarak, harika bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.

Ankara spa & masaj merkezi olarak aroma terapi masajı, bali masajı, klasik masaj ve shiatsu masajı dahil tüm masaj çeşitlerimiz de branşında uzman terapistler ile hizmet sağlıyoruz.  Tüm vücudunuzu dinlendirmek, ağrılarınızdan kurtulmak, hareket kısıtlılığı yaşayan sorunlu bölgelerinizi açmak ve zihinsel motiveye sahip olmak için doğru tercihiniz aroma terapi masajıdır.