derin doku

$

blockquote

Manipülasyonlarının temposunun düşük ancak hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür. Vücuttan toksin atmada çok etkin bir tür olup özellikle sert masajdan hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir masajdır. Terapi sırasında sert basınç uygulanarak kaslar üzerinde vücudun dengesi sağlanmaya çalışılır.

Derin doku masajının temel hedefi, ağrı ve rahatsızlıkları giderirken bedenin kendini tedavi etmesini kolaylaştırmak. Derin doku masajları sadece rahatlatıcı değiller, aynı zamanda devamlı olarak gerilen ve rahatsız bir konumda kitli kalan kasları uzatma ve gevşetme hususunda da etkililer. Bu masajın tam olarak ne olduğunu ve bedeniniz ile zihniniz üzerindeki etkilerini kısaca bir değerlendirelim.

Vücudundan beklentisi çok yüksek olan bir sporcu da olsanız, yaralarının ve hastalıklarının iyileşmesi gereken birisi de olsanız, derin doku masajı sizin için pek çok faydayı ortaya koyabilir. Masaj binlerce yıldır dünyada fiziksel ve psikolojik stresi alabilmek için kullanılıyor. Günümüzde ise, araştırmalar masajın tek başına veya diğer tedaviler ile ortak bir şekilde kullanılmasının artrit, anksiyete veya kronik bel ağrıları hususunda verimli bir sonuç alınmasına yardımcı olduğunu gösteriyorlar.

Myone Spa Merkezi

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish