En Dinlendirici Masajlar Hangileridir?

0 Comment
1 min read
Share

En dinlendirici masajlar hangileridir, en sakin ve en etkili masaj çeşitleri nelerdir? Biraz dinlenmek, stresten uzaklaşmak, olumsuz yaşam koşullarından arınmak ve zihinsel rahatlama sağlamak için sizlere sunacağımız masaj çeşitlerini My one spa & masaj merkezinde deneyimleyebilirsiniz.

Derin Doku Masajı

Derin doku masajı, en dinlendirici masaj çeşitlerinden birisidir. Tüm vücudun iskelet yapısına en yakın dokuya kadar inilen bir masaj tekniği olan derin doku masajı, sert baskılar ile sizlere harika bir deneyim sunacaktır. Kemiğe en yakın dokulara kadar nüfuz eden derin doku masajı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aroma Terapi Masajı

Aroma terapi masajı, şifalı bitkilerden elde edilen aroma yağlarla uygulanan bir masaj stilidir. Yağların sakinleştirici kokusu hem psikolojik rahatlama sağlayacak hem de beden yorgunluğunu alacaktır. Tüm vücudunuzun yeniden enerji kazanması için ideal bir masaj yöntemidir.

Bali Masajı

Bali masajı, oldukça huzurlu bir atmosferde size sunulan çok kaliteli bir masaj terapisidir. Ortamın sakinliği, harika bir müzik eşliğinde, tütsüler ve aromatik yağların kokusu gününüzün pozitif geçmesini ve hayata karşı daha motive devam etmenize neden olacaktır.

Refleksoloji Masajı

Refleksoloji masajı, vücudun refleks noktalarına uygulanan ancak tüm vücuda etki yaratan bir masaj çeşididir. Özellikle ayaklara uygulanan bu terapi ile vücudun tüm iç organları uyarılır ve çeşitli sinyaller ile tedavi edilir. İşlevselliği ve fonksiyonu arttıran refleksoloji masajı da en dinlendirici masaj terapilerindendir.

Manuel Terapi

Manuel terapi masajı, sadece eller kullanılarak uygulanan bir masaj tekniğidir. Kuvvetli basınç ile sorunlu ve hasarlı bölgeleri kısa sürede iyileştiren manuel terapi yine en dinlendirici masaj tekniklerinden birisidir. Hızlı etkisi ile giderek popüler olan manuel terapi için ankara spa & masaj merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sıcak Yağ Masajı

Sıcak yağ masajı, ısıtılmış bitkisel aroma terapi yağları ile uygulamaktadır. Vücut ısısını arttırarak kan dolaşımını harekete geçiren sıcak yağ masajı, tüm vücudun dinlenmesine ve sakinleşmesine büyük katkı sağlar. Ayrıca aromatik yağların kokusu da ruhunuzu dinlendirecek ve yüksek enerji kazanmanıza neden olacaktır. My one spa masaj, masaj çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Share